Kniha návštěv

Datum: 13.10.2017

Vložil: Vanda

Titulek: PODZIMKY

Dano a Ivano,
díky za intenzivní péči, kterou jste nám a našim miláčkům věnovaly poslední týdny před podzimkama. Fakt to moc pomohlo. A dík za spoustu užitečných rad a postřehů, nejen že sem si na ně při zkouškách vzpomněla, ale dokonce je i použila a zjevně fungují :-). Za rady a tipy moc děkuju i Daniele a Petře.

Vanda

Datum: 13.10.2017

Vložil: Ivana

Titulek: Re: PODZIMKY

To jsme moc štastné a Vám díky. Proberem to ústně.

Datum: 09.10.2016

Vložil: Daniela Šebková

Titulek: Poděkování

Ráda bych vám oběma poděkovala za krásné ostříhání před mezinárodní výstavou ČB. Krásně se vám to povedlo a všem se to moc líbilo! Nejšikovnější jste!!!

Datum: 11.10.2016

Vložil: Ivana

Titulek: Re: Poděkování

Mooooc děkujeme. Více takových příspěvků ,dobře se to čte a moc si toho vážíme.

Datum: 13.08.2016

Vložil: Míla

Titulek: Děkujeme

Je strašně těžké vměstnat do pár písmenek pocity člověka který zažil něco moc krásného..A tak bych jen chtěla napsat že děkujeme s Martinem za tento pocit který jsme si z tábora přivezli a že se už moc těšíme na další a ..Hej hou hej hou :-)
Odpočinte si a máme Vás moc rádi
Máchalovi

Datum: 15.08.2016

Vložil: Ivana

Titulek: Re: Děkujeme

Moooooc veliké díky všem účastníkům. Je fajn se setkat s kamarády a prima vidět,jak se baví. Já bych zatím jen stále spala. Včera jsme šli na oběd a po dvouch soustech se mě začínali zavírat oči. Dnes jsem měla sen a byli tam všichni účastníci tábora 1a2 turnusu a kupodivu v tom snu měl i každý svého psa. Mám vás ráda,ale aspon v posteli bych ráda byla jen s Lůdou. Ha,ha. Asi přepracovanost. Doufám,že dnes v noci budu raději něco vyrábět a hlavně jeden kus a né dvakrát padesát lidí ve snu!!!!!

Datum: 02.08.2016

Vložil: Eva Popovičová

Titulek: ZÁVIDÍME

Přejeme Vám hodně sluníčka a krásných zážitků na táboře, který my už máme za sebou a Vás šťastnější teprve čeká. Ivě Daně hodně sil a spokojených účastníků. Mějte se jako v pohádce. Eva a Míša Za rok nashledanou

Datum: 15.08.2016

Vložil: Ivana

Titulek: Re: ZÁVIDÍME

Tak to díky a zdravíme. Už vše v pohodě proběhlo. Také se těšíme.

Datum: 16.07.2016

Vložil: Popovičky a Conie z Liberce

Titulek: tábor červenec 2016

Děkujeme za vše, Dano, Ivano a všichni ostatní. Poznali jsme spoustu skvělých lidí, hodně jste nás naučili a takovou P....jsme dlouho nezažili. Pokud nás vezmete mezi sebe v roce 2017 budeme rádi a za rok nashledanou

Eva Michala a Conie

Datum: 18.07.2016

Vložil: Ivana

Titulek: Re: tábor červenec 2016

Také děkujeme a těšíme se !

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek