Kniha návštěv

Datum: 05.01.2018

Vložil: Ivana

Titulek: Re: PF

Jejda,hurá .Někdo nám napsal na návštěvní kniku. Dodatečně také vše nej do nového roku a moc se na vás tešíme. Díky za příspěvky.Váš Říčanský Tým.

Datum: 04.12.2017

Vložil: Petra

Titulek: Děkujeme !!!

Holky moc děkujeme za celoroční práci, kterou pro nás všechny odvádíte víkend co víkend. Za nezapomenutelné tábory a jejich program.Za výcvikové rady a nápady díky kterým se mi splnil jeden velký psí pracovní sen. Za skvělý vánoční večírek s hosty, který by nám záviděl i Hollywood. Prostě za všechno :-) Přeji krásné Vánoce. Odpočiňte si a po novém roce se opět na vás moc těšíme.

Datum: 04.12.2017

Vložil: Ivana

Titulek: Re: Děkujeme !!!

Díky tobě a moc to zahřálo co jsi napsala.

Datum: 13.10.2017

Vložil: Vanda

Titulek: PODZIMKY

Dano a Ivano,
díky za intenzivní péči, kterou jste nám a našim miláčkům věnovaly poslední týdny před podzimkama. Fakt to moc pomohlo. A dík za spoustu užitečných rad a postřehů, nejen že sem si na ně při zkouškách vzpomněla, ale dokonce je i použila a zjevně fungují :-). Za rady a tipy moc děkuju i Daniele a Petře.

Vanda

Datum: 13.10.2017

Vložil: Ivana

Titulek: Re: PODZIMKY

To jsme moc štastné a Vám díky. Proberem to ústně.

Datum: 09.10.2016

Vložil: Daniela Šebková

Titulek: Poděkování

Ráda bych vám oběma poděkovala za krásné ostříhání před mezinárodní výstavou ČB. Krásně se vám to povedlo a všem se to moc líbilo! Nejšikovnější jste!!!

Datum: 11.10.2016

Vložil: Ivana

Titulek: Re: Poděkování

Mooooc děkujeme. Více takových příspěvků ,dobře se to čte a moc si toho vážíme.

Datum: 13.08.2016

Vložil: Míla

Titulek: Děkujeme

Je strašně těžké vměstnat do pár písmenek pocity člověka který zažil něco moc krásného..A tak bych jen chtěla napsat že děkujeme s Martinem za tento pocit který jsme si z tábora přivezli a že se už moc těšíme na další a ..Hej hou hej hou :-)
Odpočinte si a máme Vás moc rádi
Máchalovi

Datum: 15.08.2016

Vložil: Ivana

Titulek: Re: Děkujeme

Moooooc veliké díky všem účastníkům. Je fajn se setkat s kamarády a prima vidět,jak se baví. Já bych zatím jen stále spala. Včera jsme šli na oběd a po dvouch soustech se mě začínali zavírat oči. Dnes jsem měla sen a byli tam všichni účastníci tábora 1a2 turnusu a kupodivu v tom snu měl i každý svého psa. Mám vás ráda,ale aspon v posteli bych ráda byla jen s Lůdou. Ha,ha. Asi přepracovanost. Doufám,že dnes v noci budu raději něco vyrábět a hlavně jeden kus a né dvakrát padesát lidí ve snu!!!!!

Datum: 02.08.2016

Vložil: Eva Popovičová

Titulek: ZÁVIDÍME

Přejeme Vám hodně sluníčka a krásných zážitků na táboře, který my už máme za sebou a Vás šťastnější teprve čeká. Ivě Daně hodně sil a spokojených účastníků. Mějte se jako v pohádce. Eva a Míša Za rok nashledanou

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek